Krakowskie Centrum Artystyczne

Życie bez sztuki byłoby smutne, monotonne i przygnębiające, często pozbawione większego sensu. To właśnie ona dodaje nam sił i energii, wzbogaca nas i uszlachetnia, dzięki niej stajemy się lepsi. W szczególności MUZYKA, ta najpiękniejsza ze sztuk, obecna w naszym życiu każdego dnia, kształtuje naszą osobowość i charakter, nadaje bieg naszemu życiu. Muzyka jest dla wszystkich, każdy ją rozumie bez słów, to język uniwersalny, pokonujący wszelkie granice i bariery między ludźmi. Dlatego warto z nią żyć, uczyć się jej, wykonywać ją, tworzyć i kochać.

W naszym centrum każdy znajdzie swoje miejsce, i młodsi i starsi, każdy odnajdzie swoją własną artystyczną drogę. Oferujemy wiele zajęć i aktywności, które wprowadzą Cię w świat muzyki. Nabędziesz nowe umiejętności, nauczysz się grać na instrumencie, nagrasz ulubioną piosenkę w studiu nagrań, zorganizujesz niezapomnianą muzyczną imprezę urodzinową dla przyjaciół, czeka cię tu wiele niezapomnianych atrakcji!

Nasza oferta

Studio nagrań dla dzieci
Lekcje śpiewu
Urodziny muzyczne
Lekcje gry na instrumencie
Studio nagrań
Lekcja w kcART
[oferta dla przedszkola/szkoły]
Krakowski Chór Dziecięcy
Wynajem sali
[warsztaty, próba]

Nasi instruktorzy i kadra

Mateusz Hrynkiewicz

Dyrektor, założyciel kcART i realizator dźwięku

Magister sztuki, nauczyciel, kompozytor i producent muzyczny. Autor wielu piosenek i projektów dla dzieci. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie, w klasie fortepianu. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na specjalności Rytmika w edukacji dziecka oraz Prowadzenie zespołów muzycznych. Na codzień prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci oraz zajmuje się realizacją dźwięku.

“Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza.” – Maria Kownacka

Aneta Pawlina

Zastępca dyrektora, współzałożyciel kcART, grafik i opiekun artystyczny

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. Jest wokalistką, komponuje oraz gra na flecie poprzecznym. Zajmuje się projektami graficznymi oraz wizażem. Pomaga w planowaniu i organizacji wszelkich działań kcART.

„Kiedy pomagasz jednej osobie, może nie zmieniasz całego świata, ale na pewno zmieniasz świat tej osoby.”

Aleksandra Wachtarczyk

Trener wokalny

Ola jest wokalistką oraz trenerem wokalnym. Śpiewanie to jej ogromna pasja, której dopełnieniem jest trenowanie głosów innych wokalistów, aktorów oraz pasjonatów śpiewania. Podczas pracy z głosem uwielbia widzieć postępy swoich uczniów oraz motywować ich do ciągłego rozwoju, przekraczając granice ich marzeń. Więcej o niej można przeczytać na stronie www.olawachtarczyk.com

Galeria

Poniżej można obejrzeć wybrane zdjęcia z naszych zajęć oraz wydarzeń organizowanych w kcART.

Dołącz do nas!

Więcej możesz się dowiedzieć odwiedzając nasze centrum
lub pod nr tel. 798-491-054

ul. Telimeny 9 (nad biblioteką)
KRAKÓW